فریلنسر شوید

                                                                                                بنام خدا          

                                                                                     فریلنسر FreeLancer

 

در ۳ مرحله با هر مهارت کامپیوتری ، می توانید درآمد ارزی داشته باشید.

مرحله یک : سایت www.freelancer.com  را کاملا بررسی و با سیستم کارکرد آن ، قیمت گذاری، پروفایل نویسی و بقیه موارد آن آشنایی پیدا کنید. این بررسی ،حدود ۵-۴ روز زمان نیاز دارد.

مرحله دو : با تماس از طرف شما، ما یک حساب کاربری اختصاصی برای شما در سایت مربوطه با اتصال به حساب بانکی دفترمان در کانادا ایجاد کرده و اطلاعات آنرا در اختیارتان قرار می دهیم.

مرحله سوم : شما از این لحظه می توانید از طریق حساب کاربری تائید شده خود ، اقدام به قیمت دهی روی  میلیونها پروژه سایت بنمائید.


 

سوالات  وجوابهای رایج در این ارتباط

 

 

تعداد و شرایط قیمت دهی برای پروژه ها چگونه است؟

بعد از فعال سازی حساب کاربری شما توسط یک کارت ارزی ویزا و حساب بانکی مرتبط ( که توسط ما انجام می شود) ، شما به مدت یک ماه میتوانید ۱۰۰ پروژه را با فاصله زمانی ۷٫۵ ساعت ، قیمت دهید.

به چه کسی فریلنسر می گویند؟

فریلنسر تعریفی از ارائه خدمات نرم افزاری در بستر اینترنت میباشد. کارفرما با تعیین حدود بودجه و زمان، پروژه ای را تعریف میکند و افرادی که توانایی و مهارت انجام آن پروژه را داشته باشند، برای آن پروژه خاص، قیمت و زمان انجام را پیشنهاد می دهند. به این افراد که کار را اجرا میکنند، فریلنسر می گویند.

 

با چه مهارت هایی می توان وارد این عرصه شد؟

توانایی شما در انجام هر مهارتی که به فایل کامپیوتر تبدیل بشود، برای این کار مناسب است.

مانند : کلیه مهارت های مهندسی معماری، محاسبات عمران ، مکانیک و …، مهارت های تایپ و نمایشنامه نویسی، گرافیک و عکاسی، طراحی صفحات وب و برنامه نویسی کامپیوتری، طراحی اپلیکیشن ها و بازی های کامپیوتری و صدها زمینه دیگر که همه را می توانید در سایت

پیداکنید. www.freelancer.com

حق الزحمه ارزی پروژه به چه نحو، در چه زمان و با چه مبنایی به فریلنسر پرداخت می شود؟

کارفرما بعد از وصول پروژه، در پنل خود ، کمیت و کیفیت پروژه را تائید خواهد کرد. انتقال ارز در این زمان امکان پذیر می شود و ما پنجاه درصد مبلغ مورد نظر با مبنای بهای ارز آزاد همان روز، به حساب شما واریز خواهیم کرد.

هزینه های عضویت و کارمزدهای فریلنسر چقدر است؟
  • هزینه عضویت شامل آموزش راهکارها و میانبرها + عضویت رسمی  و تائید شده با کردیت کارت و حساب بانکی کانادایی و با امکان قیمت دهی پکیج کامل ۱ ماهه در سایت اصلی فریلنسر

فقط ده دلار آمریکا یا معادل ریالی آن

  • بعد از ماه اول سایت فریلنسر طرح های  متنوعی برای مشترکین دارد که فریلنسر میتواند بدلخواه خود، هر کدام را انتخاب نماید. برای اطلاع از شرایط و قیمت های سایت فریلنسر ، لینک ذیل را مطالعه بفرمائید:

https://www.freelancer.com/membership

  • در ارتباط با درآمدهای ارزی فریلنسر : پنجاه درصد از کل مبلغ موجود در پنل اختصاصی فریلنسر ، بابت دستمزد پروژه بصورت ریالی و با مبنای ارز آزاد در ایران، توسط ما ، پرداخت می شود.

هزینه ها و شرایط تقسیم مبالغ فوق ، ممکن است تغییر پیدا کند. مبنای تسویه حساب با هر فریلنسر، مقادیر مندرج همان روز سایت می باشد.