ایجاد فروشگاه آنلاین ارزی خدمات و کالا

                      در جهت افزایش صادرات تک فروشی ارزی برای تولیدکنندگان محترم کالا و خدمات، سایت اینترنت مرکز تجارت بین المللی ایران با همکاری دفتر این شرکت در کانادا،اقدام به ایجاد سایت فروشگاه آنلاین ارزی (www.iccsale.com) نموده است . فروشندگان محترم ایرانی ، از این پس می توانند با درج کالا و خدمات خود در این سایت (www.iccsale.com) و فروش آنلاین آنها، طبق ضوابط ذیل ، مبالغ فروش خود را به ریال در ایران دریافت کنند. مبنای قیمت ارز جهت تبادل ، مبالغ مندرج در ” سامانه نظارت ارز (سنا) ” می باشد.کلیه خدمات و کالاهای فروشندگان می بایست با قوانین جمهوری اسلامی ایران همخوان بوده و کیفیت مطلوب داشته باشند.

ارسال کالا از طریق پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران می باشد. هنگامی که کالا بدست خریدار رسید و رضایت خود را اعلام نمود، معادل ریالی مبلغ ارزی فروش، حداکثر طی ۴۸ ساعت به حساب بانکی فروشنده واریز خواهد شد. کلیه مبادلات پولی بین فروشندگان و سایت www.iccsale.com از طریق ما انجام شده و برای عضویت در سایت مذکور و اخذ پنل اختصاصی فروشگاه، باید یکی از پلان های عضویت سایت را انتخاب نمایید. مبلغ حق عضویت بر مبنای نرخ ” سامانه نظارت ارز (سنا) ” محاسبه و اخذ خواهد شد. ارائه پنل اختصاصی حداکثر طی ۷۲ ساعت پس از واریز مبلغ فوق به حساب ما انجام خواهد شد.

مراحل شروع اخذ پنل فروشگاه آنلاین ارزی در سایت www.iccsale.com

۱- فرم ذیل را با دقت پر بفرمائید . لطفا مدارک رسمی و قابل اثبات همه مطالب این فرم را داشته باشید. این مدارک کاملا محرمانه بوده و تنها جهت احراز هویت و مشخصات شما استفاده می شود.

۲- تائید مشخصات ارائه شده، توسط کارشناسان ما ( کلیه مراحل این بخش با ایمیل انجام می شود. لطفا از مراجعه حضوری پرهیز نمائید.)

۳- ارائه پنل فروشگاهی، حداکثر طی ۷۲ ساعت بعد از مرحله قبل

______________________________________________________________________________________

سوالات متداول

______________________________________________________________________________________

فرم درخواست پنل فروشگاه آنلاین ارزی در سایت www.iccsale.com

______________________________________________________________________________________

پلان های موجود در سایت www.iccsale.com